fbpx

BEZPŁATNY WEBINAR

3 WARUNKI KONIECZNE , ABY PRACA DAWAŁA CI SATYSFAKCJĘ

7 kwietnia 2022, czwartek
o 21:00

Chcesz mieć pewność, że nowa praca będzie sprawiała Ci satysfakcję, że to się uda, że znajdziesz TEN najlepszy pomysł na siebie? Boisz się podjąć złą decyzję? Weź udział w bezpłatnym webinarze i poznaj najważniejsze elementy budowania nowej ścieżki zawodowej, wykorzystującej Twój potencjał. Abyś czuła się, jak ryba w wodzie zarabiając pieniądze

Podczas webinaru:

Cześć, jestem Renata!

Wspieram Mamy w znalezieniu pomysłu na siebie, takiego który da im poczucie, że robią coś wartościowego, aby czuły się spełnione zawodowo i jako Mamy.

Robię to dlatego, bo sam kiedyś byłam w tym miejscu i wiem z jakimi emocjami, zmaganiami z samą sobą i trudnościami łączy się macierzyństwo w kontekście powrotu do pracy i znalezienia nowego miejsca dla siebie. Znalezienie takiego, miejsca, które da ci poczucie, że to co robisz jest wartościowe, potrzebne innym i jesteś w tym dobra a z drugiej strony masz czas dla dziecka i możesz spełniać się jako mama. To połączenie tych dwóch światów wiem, że jest dla Ciebie ważne. Dla mnie też było kluczowe. Ponieważ sama przeszłam tą drogę, teraz chcę pomóc Tobie przejść przez ten proces. Wesprzeć Cię w kluczowych momentach i przyspieszyć poznanie siebie i znalezienie własnej drogi.

dołącz już dziś i znajdź nowy pomysł na siebie

Dopasuj pracę do Twojego nowego życia. Połącz bycie Mamą i rozwój zawodowy. Dzięki temu bądź spełniona zawodowo i jako Mama.

© AKTYWUJMOC  | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN SKLEPU