fbpx

Nie chcesz czuć na koniec 2024, że kolejny rok przeleciał Ci przez palce?

Do IT in 2024

Z nie wiem - do wiem, co dalej. Chcesz mieć pewność, że droga którą wybierasz to najlepszy dla Ciebie kierunek teraz, bo w zgodzie z Tobą? W zgodzie z tym do czego woła Cię serce?

ciągle stoisz w miejscu, a czas przelatuje ci przez palce?

Utknęłaś w...

  • W wątpliwościach – ciągle wahasz się i wątpisz, czy to jest TEN kierunek
  • W strachach – boisz się, czy to się uda, czy dzieci nie będą chorować, czy znajomi będą się śmiać, czy…
  • W braku pewności – czy jesteś wystarczająco dobra, czy się do tego nadajesz, czy już jesteś gotowa, czy wystarczająco wiesz.
  • W swoim świecie – w którym stoją dobrze znane ściany, podpisane “muszę”, ‘nie mogę”, “powinnam”, “nie mam pieniędzy”, “nie mam czasu”, “jestem zmęczona”, które skutecznie powstrzymują Cię przed działaniem.
Stoję w miejscu

O CZYM TO JEST?

Wiem, co dalej?

To głęboka praca z poznaniem i połączeniem ze sobą. Połączeniem z tym, co jest Twoje i wsłuchaniem się do czego woła Cię Twoje serce. To podróż z nie wiem z poziomu głowy, do wiem z poziomu serca, która zmienia wszytko w życiu.

WYZNACZ KIERUNEK

Od czego zacząć Twoją podróż? Od wyznaczenia celu, bo aby ruszyć z miejsca we właściwą stronę, potrzebujesz wiedzieć, w którym kierunku to jest. Gdzie w ogóle chcesz dojść. Dlatego naszą podróż zaczniemy od powrotu do połączenia ze sobą, bo to w Tobie są wszystkie odpowiedzi, których szukasz.

Będziesz mogła doświadczyć dokąd prowadzi Cię serce, i przestać miotać się w miejscu. Zrozumiesz, co to dla Ciebie znaczy, że jest coś więcej i co to jest. Dzięki temu wyznaczysz kierunek w zgodzie ze sobą, co da Ci pewność, że to właściwa droga, bo Twoja. Podczas procesu nie ma gotowych rozwiązań, każda z was przy moim wsparciu określi swoją upragnioną wizję przyszłości.

Z czego technicznie składa się warsztat?

1,5 h warsztat online

Dostęp do materiału zapisanego na platformie. Materiał składa się z części merytorycznej wprowadzającej w tematykę spotkania i części medytacyjnej, w której pracujemy na głębokim poziomie transformacji. Czas trwania łącznie 1,5h. Możesz korzystać z materiału w dogodnym czasie.

Moja historia

o byciu w "nie wiem"

Nie raz byłam w „nie wiem”. Znam doskonale ten moment zagubienia, narastającej frustracji i pełzającej, gdzieś z tyłu stagnacji. Znam to uczucie, kiedy nie wiesz co dalej i szukasz odpowiedzi.

Szukasz wszędzie dookoła. Myśląc, że to może rozmowa z przyjaciółką, mamą, partnerem lub internet przyniesie upragnioną odpowiedź na pytanie “co dalej”.

A tu nic. I nie wiesz. No właśnie.

Chcesz wiedzieć, co mi pomogło przejść przez moje momenty „nie wiem” w życiu?

Wyrwać się z poczucia utknięcia i iść za głosem mojego serca. Czasem na przekór wszystkim. Sama. Bez wsparcia, ale z pewnością. Niezachwianą pewnością, że to jest ta droga?

Poznanie siebie. Połączenie ze sobą. Moją prawdą. Tym do czego mnie woła moje serce. I dzięki temu odkrycie, co dla mnie znaczy, że jest coś więcej. I co to jest, to coś więcej.

A zatem idziesz tą drogą?

Drogą prawdy, rodzącej się z niej odwagi i pewności w oczach, że to ten kierunek.

Idziesz, czy stoisz dalej?

 

CO MÓWICIE

o pracy ze mną

"Kurs " W czym jesteś dobra", to absolutny MUST HAVE. To taki "budzik". Kurs otworzył mi oczy, że może być inaczej, przywrócił wiarę, że ta dawna energiczna i pomysłowa Ania tam wciąż jest, zawsze była, tylko przesypia życie w najlepsze dotąd, aż pojawił się "budzik" od Renaty. Ja zaczęłam od kursu Renaty jestem nareszcie w drodze."

"Kurs " W czym jesteś dobra", to absolutny MUST HAVE. To taki "budzik". Kurs otworzył mi oczy, że może być inaczej, przywrócił wiarę, że ta dawna energiczna i pomysłowa Ania tam wciąż jest, zawsze była, tylko przesypia życie w najlepsze dotąd, aż pojawił się "budzik" od Renaty. Ja zaczęłam od kursu Renaty jestem nareszcie w drodze."

"Renata powiem ci, że po wczorajszym spotkaniu mam taką energię. Nie zdążyłam ci powiedzieć, jak trafnie potrafisz zdiagnozować problem."

"Bardzo polecam! Myślę, że "Out of Box" jest tym czego potrzebowałam. To narzędzie, które polazło mi, jak bardzo wpływa krytyk wewnętrzny oraz gdzie jest źródło utknięcia w poszukiwaniu ścieżki zawodowej"

"Spodziewałam się gotowych narzędzi, porad, a dostałam coś czego jeszcze nigdy nie próbowałam i okazało się, że dały mi więcej spokoju i pewności niż gotowe rozwiązania."

Wybierz wariant

dla siebie

BASIC

55 zł   233 zł 

PREMIUM

 333 zł    555 zł 

VIP

4 555 zł    8 000 zł 

Doświadcz

tej transformacji

Poznaj siebie i ruszaj własną drogą.

Aktywujmoc.pl  | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN SKLEPU