fbpx

Szukasz pomysłu na nową prace po macierzyńskim?

Pragniesz, aby Twoja praca dawała Ci spełnienie, czas dla malucha, wolność i pieniądze?

Tylko nie wiesz, jak otworzyć się na wymarzoną ścieżkę zawodową? Dołącz do transformującego warsztatu online, który pomoże Ci ruszyć za głosem swojego powołania.

czy brzmi to znajomo?

W głębi serca czujesz, że jest coś więcej, że możesz inaczej tylko nie wiesz, jak odkryć swoją misję, powołanie, jak zacząć robić, to do czego jesteś stworzona?
Nie wiesz, co możesz robić, co dalej? Zmęczona i sfrustrowana kręcisz się w kółko, a czas leci. Ze strachem myślisz, o końcu macierzyńskiego i powrocie do starej pracy.

 

Czas przelatuje mi przez place. W głowie mam jedno „nie wiem, co mam robić?”.

 

Mam pełno pomysłów. Co chwilę wpada mi coś nowego, tylko który wybrać? Na czym się skupić?

 

Zrobiłam już nie jeden test, aby poznać swoje mocne strony i nadal nic. Nie wiem, jak przekuć je na sukces finansowy.

nie jesteś sama!

Dokładnie wiem, jak się czujesz....

co po macierzyńskim?

Boisz się powrotu do pracy. Nie chcesz żyć, tak jak kiedyś. Najważniejsze dla Ciebie teraz jest Twoje maleństwo. Nie chcesz oddać, go od rana do wieczora do placówki. Chcesz patrzeć, jak rośnie    i być przy nim.

 Chcesz również być spełniona zawodowo. Marzy Ci się i jedno i drugie, realizować się zawodowo i być dobrą Mamą. Tylko nie masz pomysłu na siebie. Nie wiesz, co mogłabyś robić innego, niż dotychczasowa praca. Nie wiesz w czym jesteś dobra, jakie są Twoje mocne strony i jak przekuć je na sukces finansowy.

tak nie musi być!

wyobraź sobie ....

,że oba te marzenia się spełnią. Jesteś spełniona zawodowo i jako Mama. Jesteś ze swoją pociechą i jednocześnie Twoja praca wnosi wartość do świata. Robisz, to do czego jesteś stworzona. Twoja praca jest potrzebna i ważna, a jednocześnie nie tracisz nic z życia rodzinnego.

z myślą o tobie przygotowałam warsztat

RUSZAJ ZA powołaniem,

czyli jak znaleźć pracę, którą pokochasz na macierzyńskim

Ruszaj za swoim powołaniem i miej pewność, że to najlepszy kierunek zmiany ścieżki zawodowej.

grafika do strony sprzedażowej3

co dokładnie otrzymasz uczestnicząc w warsztacie?

zdobądź swój dostęp do warsztatu

transformujący Warsztat online

249 zł   368 zł

Dlaczego warsztat "kurs na powołanie" jest wyjątkowy...

,bo zrobisz wielki krok na przód, może nawet najważniejszy, bo wejdziesz na ścieżkę swojego powołania. Doświadczysz, w jaki sposób Twoje powołanie mówi do Ciebie, abyś od tego momentu mogła podążać za jego wołaniem. I dzięki temu miała pewność, że to najlepszy kierunek zmiany ścieżki zawodowej. Najlepszy kierunek zmiany Twojego życia.

 

wyjdź z "nie wiem"
i ruszaj za swoim powołaniem

Przestaniesz tkwić w miejscu, w niewiedzy i w końcu ruszysz własną drogą.

Co osiągniesz biorąc udział w warsztacie?

szukasz pomysłu na siebie

Cześć, jestem Renata!

Jestem Mamą dwóch skrzatów, które całkowicie zmieniły moje życie. Które sprawiły, że z lidera, managera sprzedaży wspierającego członków najlepszych zespołów sprzedaży w Polsce, w odkrywaniu ich potencjału i przekuci go na sukces zawodowy, wspieram teraz Mamy w poznaniu ich potencjału i  znalezieniu pomysłu na siebie.

Takiego pomysłu, który da im poczucie, że robią coś wartościowego, aby czuły się spełnione zawodowo i jako Mamy.

Robię to dlatego, bo sama kiedyś byłam w tym miejscu i wiem z jakimi zmaganiami z samą sobą i trudnościami łączy się macierzyństwo w kontekście powrotu do pracy i znalezienia nowego miejsca dla siebie. Znalezienie takiego, miejsca, które da ci poczucie, że to co robisz jest wartościowe, potrzebne innym i jesteś w tym dobra, a z drugiej strony masz czas dla dziecka i możesz spełniać się jako Mama.

To połączenie dwóch światów wiem, że jest dla Ciebie ważne. Dla mnie też było kluczowe. Ponieważ sama przeszłam tą drogę, teraz chcę pomóc Tobie przejść przez ten proces. Wesprzeć Cię, aby szybciej zaczęła zarabiać pieniądze, robiąc to, do czego jesteś stworzona.

 

Co mówią o współpracy ze mną...

dołącz już dziś i znajdź pomysł na siebie!

Dopasuj pracę do Twojego nowego życia. Połącz bycie Mamą i rozwój zawodowy. Dzięki temu bądź spełniona zawodowo i jako Mama.

© TWOJA NAZWA FIRMY  | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN SKLEPU