fbpx

Nie chcesz czuć na koniec 2024, że kolejny rok przeleciał Ci przez palce?

Do IT in 2024!

Do czego Cię woła 2024? Jakie marzenie w tym roku pora, abyś urzeczywistniła? Przyjdź na warsztat i wyznacz TĄ najlepszą dla Ciebie drogę na ten moment. Tak, abyś w grudniu 2024, mogła powiedzieć sobie zrobiłam TO.
I do IT.

ciągle stoisz w miejscu, a czas przelatuje ci przez palce?

Utknęłaś w..

  • W wątpliwościach – ciągle wahasz się i wątpisz, czy to jest TEN kierunek
  • W strachach – boisz się, czy to się uda, czy dzieci nie będą chorować, czy znajomi będą się śmiać, czy…
  • W braku pewności – czy jesteś wystarczająco dobra, czy się do tego nadajesz, czy już jesteś gotowa, czy wystarczająco wiesz.
  • W swoim świecie – w którym stoją dobrze znane ściany, podpisane “muszę”, ‘nie mogę”, “powinnam”, “nie mam pieniędzy”, “nie mam czasu”, “jestem zmęczona”, które skutecznie powstrzymują Cię przed działaniem.
Stoję w miejscu

Jak wygląda WARSZTAT

Do ITin 2024

To czas dla Ciebie, dzięki któremu wyjdziesz z wątpliwości i ciągłego braku pewności, co dalej. Uspokoisz umysł i posłuchasz z przestrzeni serca do, jakiej wielkiej wizji Cię teraz woła. Jakie wielkie marzenie pora, aby się spełniło w nadchodzącym roku.  Wyznaczysz TEN kierunek na 2024. I ruszysz z impetem z miejsca, czując że to TA droga.

WYZNACZ KIERUNEK

Od czego zacząć Twoją podróż? Od wyznaczenia celu, bo aby ruszyć z miejsca we właściwą stronę, potrzebujesz wiedzieć, w którym kierunku to jest. Gdzie w ogóle chcesz dojść. Dlatego naszą podróż zaczniemy od powrotu do połączenia ze sobą, bo to w Tobie są wszystkie odpowiedzi, których szukasz.

Będziesz mogła doświadczyć dokąd prowadzi Cię serce, i przestać miotać się w miejscu. Zrozumiesz, co to dla Ciebie znaczy, że jest coś więcej i co to jest. Dzięki temu wyznaczysz kierunek w zgodzie ze sobą, co da Ci pewność, że to właściwa droga, bo Twoja. Podczas warsztatu nie ma gotowych rozwiązań, każda z was przy moim wsparciu określi swoją upragnioną wizję przyszłości.

Warsztat online 1,5 h – Zoom

Z czego technicznie składa się warsztat?

1,5 h warsztat online 29.01.2024 godz. 21:00

Spotkanie online w formie warsztatu na platformie Zoom.
Czas trwania spotkania 1,5 h. Jeśli nie możesz być na żywo dostaniesz dostęp do zapisu warsztatu następnego dnia.

Moja historia

o byciu w "nie wiem"

Nie raz byłam w „nie wiem”. Znam doskonale ten moment zagubienia, narastającej frustracji i pełzającej, gdzieś z tyłu stagnacji. Znam to uczucie, kiedy nie wiesz co dalej i szukasz odpowiedzi.

Szukasz wszędzie dookoła. Myśląc, że to może rozmowa z przyjaciółką, mamą, partnerem lub internet przyniesie upragnioną odpowiedź na pytanie “co dalej”.

A tu nic. I nie wiesz. No właśnie.

Chcesz wiedzieć, co mi pomogło przejść przez moje momenty „nie wiem” w życiu?

Wyrwać się z poczucia utknięcia i iść za głosem mojego serca. Czasem na przekór wszystkim. Sama. Ale z pewnością. Niezachwianą pewnością, że to jest ta droga?

Poznanie siebie. Odnalezienie w tym pędzącym świecie siebie. Zrozumienie, do czego mnie woła moje serce. I dzięki temu odkrycie, co dla mnie znaczy, że jest coś więcej. I co to jest, to coś więcej.

A zatem idziesz tą drogą?

Drogą poznania siebie, swojego potencjału, swojej mocy, rodzącej się z niej odwagi i pewności w oczach, że to ten kierunek.

Idziesz, czy stoisz dalej?

CO MÓWICIE

o pracy ze mną

"Kurs " W czym jesteś dobra", to absolutny MUST HAVE. To taki "budzik". Kurs otworzył mi oczy, że może być inaczej, przywrócił wiarę, że ta dawna energiczna i pomysłowa Ania tam wciąż jest, zawsze była, tylko przesypia życie w najlepsze dotąd, aż pojawił się "budzik" od Renaty. Ja zaczęłam od kursu Renaty jestem nareszcie w drodze."

"Kurs " W czym jesteś dobra", to absolutny MUST HAVE. To taki "budzik". Kurs otworzył mi oczy, że może być inaczej, przywrócił wiarę, że ta dawna energiczna i pomysłowa Ania tam wciąż jest, zawsze była, tylko przesypia życie w najlepsze dotąd, aż pojawił się "budzik" od Renaty. Ja zaczęłam od kursu Renaty jestem nareszcie w drodze."

"Renata powiem ci, że po wczorajszym spotkaniu mam taką energię. Nie zdążyłam ci powiedzieć, jak trafnie potrafisz zdiagnozować problem."

"Bardzo polecam! Myślę, że "Out of Box" jest tym czego potrzebowałam. To narzędzie, które polazło mi, jak bardzo wpływa krytyk wewnętrzny oraz gdzie jest źródło utknięcia w poszukiwaniu ścieżki zawodowej"

"Spodziewałam się gotowych narzędzi, porad, a dostałam coś czego jeszcze nigdy nie próbowałam i okazało się, że dały mi więcej spokoju i pewności niż gotowe rozwiązania."

Wybierz wariant

dla siebie

BASIC

29 zł   229 zł 

PREMIUM

333 zł    555 zł 

VIP

5 555 zł    10 000 zł 

Doświadcz

tej transformacji

praca marzeń

Poznaj siebie i ruszaj własną drogą.

© TWOJA NAZWA FIRMY  | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN SKLEPU