fbpx

BEZPŁATNY WEBINAR

NOWA PRACA, NIE MOŻLIWE!

16 grudnia 2022, piątek
o 21:00

Nie chcesz wracać do starej pracy po macierzyńskim lub wychowawczym, ale czas leci, a Ty nadal stoisz w miejscu i nie wiesz, co możesz robić innego? Brak Ci wiary w siebie i zaczynasz wątpić, czy to w ogóle jest możliwe? Przyjdź na webinar, zobacz, co Cię trzyma w miejscu i uwierz w swoje niemożliwe.

Podczas webinaru:

Cześć, jestem Renata!

Jestem Mamą dwóch skrzatów, które całkowicie zmieniły moje życie. Które sprawiły, że z lidera, managera sprzedaży wspierającego członków najlepszych zespołów sprzedaży w Polsce, w odkrywaniu ich potencjału i przekuci go na sukces zawodowy, wspieram teraz Mamy w poznaniu ich potencjału i  znalezieniu pomysłu na siebie.

Takiego pomysłu, który da im poczucie, że robią coś wartościowego, aby czuły się spełnione zawodowo i jako Mamy.

Robię to dlatego, bo sama kiedyś byłam w tym miejscu i wiem z jakimi zmaganiami z samą sobą i trudnościami łączy się macierzyństwo w kontekście powrotu do pracy i znalezienia nowego miejsca dla siebie. Znalezienie takiego, miejsca, które da ci poczucie, że to co robisz jest wartościowe, potrzebne innym i jesteś w tym dobra, a z drugiej strony masz czas dla dziecka i możesz spełniać się jako Mama.

To połączenie dwóch światów wiem, że jest dla Ciebie ważne. Dla mnie też było kluczowe. Ponieważ sama przeszłam tą drogę, teraz chcę pomóc Tobie przejść przez ten proces. Wesprzeć Cię, aby szybciej zaczęła zarabiać pieniądze, robiąc to, do czego jesteś stworzona.

dołącz już dziś i znajdź nowy pomysł na siebie

Dopasuj pracę do życia, a nie życie do pracy. Uwierz, że możesz połączyć bycie Mamą i rozwój zawodowy. Bądź spełniona zawodowo i jako Mama.

© AKTYWUJMOC  | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN SKLEPU