fbpx

BEZPŁATNE WYZWANIE

OBUDŹ SIĘ i ZNAJDŹ PRACĘ, KTÓRĄ POKOCHASZ

22 sierpnia 2022

Nie chcesz wracać do starej pracy po macierzyńskim lub wychowawczym, ale nie masz pomysłu na siebie. Nie wiesz, co możesz robić innego, niż Twoja stara praca? Wskakuj na darmowe wyzwanie, zobacz co Cię powstrzymuje i obudź w sobie odwagę do zmiany.

Podczas wyzwania:

szukasz pomysłu na siebie

Cześć, jestem Renata!

Wspieram Mamy w znalezieniu pomysłu na siebie, takiego który da im poczucie, że robią coś wartościowego, aby czuły się spełnione zawodowo i jako Mamy.

Robię to dlatego, bo sama kiedy była na macierzyńskim szukałam pomysłu na siebie, kręciłam się w kółko, nie wiedziałam, w czym jestem dobra, co mogę robić. Bałam się podjąć złą decyzję i zmarnować cenny czas robiąc coś, co się nie uda. Wiem, jak trudno jest wyjść z własnej głowy i znaleźć pomysł, co dalej robić.

Ponieważ sama przeszłam tą drogę, teraz chcę pomóc Tobie zmienić Twoje życie, tak abyś mogła być spełnioną Mamą i jednocześnie miała poczucie, że w pełni zawodowo wykorzystujesz swój potencjał, Twoja praca jest potrzebna i daje Ci satysfakcję. To również sprawi, że będziesz jeszcze lepszą Mamą

 

dołącz już dziś i znajdź nowy pomysł na siebie

Dopasuj pracę do Twojego nowego życia. Połącz bycie Mamą i rozwój zawodowy. Dzięki temu bądź spełniona zawodowo i jako Mama.

Wyzwanie będzie trwało tydzień. W dwa dni dostaniesz materiały(video, mp3, workbook), abyś mogła pracować kiedy i gdzie chcesz. Trzeciego dnia będzie spotkanie online.

Między poszczególnymi materiałami są jednodniowe przerwy, abyś na spokojnie mogła skorzystać z wszystkich materiałów i mojego wsparcia. Są, one tak przygotowane, aby nie zajęły Ci dużo czasu, a efekt był odczuwalny.

© AKTYWUJMOC  | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN SKLEPU