fbpx

Ze strachem myślisz o powrocie do pracy po macierzyńskim lub wychowawczym?

Rób to, do czego jesteś stworzona

i żyj w zgodzie ze swoją misją, spełniona zawodowo i jako Mama.

czy TO brzmi znajomo?

Nie wiesz. Nie wiesz, co możesz robić innego niż stara praca. Nie wiesz, w którym kierunku pójść i co zrobić dalej...,nie wierzysz, że TO się uda i że jesteś wystarczająco dobra. Nie chcesz być kurą domową, która nie może wymyślić nowego pomysłu na siebie...

nie jesteś sama!

Dokładnie wiem, jak się czujesz....

co po macierzyńskim?

Wiem, że czujesz się zagubiona i masz poczucie, że utknęłaś. Utknęłaś w tym nie wiem, co potrafię, nie wiem do czego się nadaję. Te wątpliwości i brak wiary wypełniają Twoje serce i głowę i pomimo wielkich chęci, wysiłku, stoisz. Utknęłaś tu, a tak bardzo chcesz być ze swoim skarbem, prowadzić go za rękę, kiedy rośnie i jednocześnie rozwijać się, zarabiać pieniądze i być elastyczną w działaniu. Żyć i pracować, tak jak chcesz!

tak MOŻE być!

wyobraź sobie ...., ŻE MOŻESZ.

Możesz spełnić swoje marzenie. Możesz być spełniona zawodowo i jako Mama. Możesz odkryć swoją misję, swoje powołanie i czuć całą sobą, że kierunek w którym idziesz, w którym zmieniasz ścieżkę zawodową jest tym, do czego zostałaś stworzona.

Jeśli to z Tobą rezonuje, dołącz do programu

Rób to, do czego jesteś stworzona

i zamień „nie wiem” z poziomu umysłu, na „wiem” z poziomu serca.

Jak będzie wglądał program?

Program trwa 2 miesiące. Zaczynamy 15 marca 2023 o godzinie 21:00. Składa się z 8 spotkań. Spotkania odbywają się raz w tygodniu. Będziemy rozpoczynać każdy warsztat o 21:00, wtedy jest szansa, że Twój maluch już zaśnie i będziesz miała chwilę dla siebie. Każde spotkanie będzie trwało około 2h, możesz uczestniczyć na żywo, bądź obejrzeć nagranie spotkania. Niezależnie czy bierzesz udział na żywo, czy oglądasz zapis, udział w warsztacie jest tak samo transformujący. Podczas warsztatów będziemy pracować nad:

Kim jesteś

Połączysz się z prawdziwą Tobą. Doświadczysz, że pod strachem, wątpliwościami, brakiem pewności jest Ty, która wie do czego woła ją powołanie i ma odwagę podążać za tym głosem. 

Usłyszysz głos swojego powołania i podążając za jego wskazówkami stworzysz wizję życia, w którym jesteś spełniona zawodowo i jako Mama. Twój cel, do którego od tego momentu ruszysz, słuchając swojego serca.

Jak sobie poradzić ze strachem
przed zmianą pracy

Dowiesz się, co Ciebie tak naprawdę blokuje przed zmianą ścieżki zawodowej, czego się boi na poziomie uświadomionym i nie uświadamianym i uwolnisz te blokady w sobie.

Dowiesz się, jak radzić sobie ze strachem, na każdym etapie szukania pomysłu na siebie, jak nim nawigować, aby pomimo obaw sięgać po swoje marzenia.

Jestem niewystarczająco dobra

To będzie głęboki proces transformacji, dzięki któremu dotrzesz do źródła Twojego poczucia niskiej wartości, braku pewności siebie i poczucia, że jesteś niewystarczająco dobra, aby przetransformować te niewspierające Cię programy w głowie.

To pozwoli Ci wyjść z poczucia, że jestem jeszcze nie gotowa, aby zacząć działać, Poczujesz w sobie gotowość i to, że to najlepszy moment, aby zmienić swoje życie.

.

Uwierz w swoje niemożliwe

Na tym spotkaniu zobaczysz, dlaczego nie wierzysz, że znalezienie pomysłu na siebie, odkrycie swojej misji, swojego powołania jest dla ciebie możliwe. Przyjrzysz się, co sprawia, że uważasz to za niemożliwe i uzdrowisz te blokady. Dzięki temu uwierzysz w siebie, swoje marzenie i w to, że zasługujesz na wszytko, co najlepsze.

.

Poznasz swoje moce

To moment odkrywania Twojego potencjału. Dowiesz się, czemu wykorzystanie Twoich mocnych stron w pracy, dodaje ci energii, sprawia, że to zajęcie pochłania Cię całkowicie i w końcu staje się Twoja pasją.
 
Dowiesz się, czym jest talent, a czym mocna strona i dzięki konkretnym narzędziom poznasz i określisz dokładnie Twoje moce, czyli talenty i mocne strony.
 
Poznasz je bardzo precyzyjnie  i od tej pory będziesz dokładnie wiedziała, jakie atuty trzymasz w rękach i jak je wykorzystywać znajdując pracę zbudowaną na ich fundamencie.

.

W czym jesteś dobra

Dowiesz się, w czym już teraz jesteś dobra, co potrafisz robić. Czego do tej pory się nauczyłaś. Jakie umiejętności możesz już teraz wykorzystać do budowania pomysłu na siebie.

.

Poznaj swoją osobowość, a dowiedz się gdzie i z kim lubisz pracować.

W tej części poznasz najlepsze dla Ciebie środowisko pracy, czyli w jakich zawodowych, w jakich miejscach, z jakim ludźmi czujesz się, jak ryba w wodzie. To otoczenie wspiera Twój potencjał, dzięki temu rozwijasz się i czujesz się spełniona zawodowo.

Odkryj swoje powołanie

Przejdziesz przez głębokie medytacje, dzięki którym, połączysz się ze swoją misją, swoim powołaniem. Dowiesz się do czego jesteś stworzona i będziesz mogła podejmować decyzje w zgodzie ze sobą i podążać najlepszą dla Ciebie drogą, bo w zgodzie z Twoim najwyższym dobrem i w najlepszy dla Ciebie sposób.

.

 

.

wybierz najlepszą
dla ciebie opcję:

OPCJA 1

555 zł  993 zł 

OPCJA 2

1 399 zł    2 000 zł 

Dlaczego program "Rób to, do czego jesteś stworzona" jest wyjątkowy ….

bo to zaproszenie do głębokiego procesu transformacji, to prawdziwe spotkanie ze sobą. Moment, kiedy otworzysz swoje serce i pozwolisz się poznać samej sobie. Z lekami, obawami, wstydem. Na początku chwilowo zagubiona.

Zajrzymy w to wszytko, co jest może dla ciebie trudne, po to, aby potem ruszyć z miejsca, aby uwolnić Twój potencjał i odkryć Twoją moc, Twoją wielkość, po to abyś poczuła, co rozpala Twoje serce, Twoją duszę…i to będzie Twój największy dar, jaki możesz dać światu, Twoje powołanie, prawdziwą siebie.

Poczujesz, co rozpala Twoje serce, Twoją duszę...i to będzie największa wartość, jaką możesz dać światu, prawdziwą siebie.

Co osiągniesz biorąc udział w programie?

Dlaczego teraz?

Bo właśnie Twoje życie oddaje ci w ręce olbrzymią szansę. Szansę na coś więcej, niż tylko znalezienie pracy, którą pokochasz. To szansa na zajrzenie w głąb swojego serca i  poznanie siebie. Dowiedzenie się kim naprawdę jesteś. Pozwolenie sobie na życie w autentyczności, połączeniu ze swoją mocą osobistą i odwagą.

I ta szansa jest ulotna, bo czas płynie i kiedy skończy się macierzyński lub wychowawczy będziesz musiała wrócić do starej pracy i powoli wsiąkniesz w rzeczywistość, której nie chcesz. Tłumacząc sobie, że nie masz innego wyjścia. Czy tego chcesz?

Dlatego nie marnuj swojego potencjału, tylko dlatego, że go nie doceniasz. Nie pozbawiaj świata wartości, którą tylko Ty możesz do niego wnieść, idąc za głosem swojego powołania.

Co mówią o współpracy ze mną?

Cześć, jestem Renata!

Jestem Mamą dwóch skrzatów, które całkowicie zmieniły moje życie. Które sprawiły, że z lidera, managera sprzedaży wspierającego członków najlepszych zespołów sprzedaży w Polsce, w odkrywaniu ich potencjału i przekuci go na sukces zawodowy, wspieram teraz Mamy w poznaniu ich potencjału i  znalezieniu pomysłu na siebie.

Takiego pomysłu, który da im poczucie, że robią coś wartościowego, aby czuły się spełnione zawodowo i jako Mamy.

Robię to dlatego, bo sama kiedyś byłam w tym miejscu i wiem z jakimi zmaganiami z samą sobą i trudnościami łączy się macierzyństwo w kontekście powrotu do pracy i znalezienia nowego miejsca dla siebie. Znalezienie takiego, miejsca, które da ci poczucie, że to co robisz jest wartościowe, potrzebne innym i jesteś w tym dobra, a z drugiej strony masz czas dla dziecka i możesz spełniać się jako Mama.

To połączenie dwóch światów wiem, że jest dla Ciebie ważne. Dla mnie też było kluczowe. Ponieważ sama przeszłam tą drogę, teraz chcę pomóc Tobie przejść przez ten proces. Wesprzeć Cię, aby szybciej zaczęła zarabiać pieniądze, robiąc to, do czego jesteś stworzona.

 

 

dołącz już dziś i znajdź pomysł na siebie!

Dopasuj pracę do życia. Połącz bycie Mamą i rozwój zawodowy. Dzięki temu bądź spełniona zawodowo i jako Mama.

© TWOJA NAZWA FIRMY  | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN SKLEPU