fbpx

Nie stój w miejscu!

Bądź spełniona zawodowo i jako Mama

Często słyszę:

"Mam poczucie, że stoję w miejscu...chcę znaleźć pomysł na siebie i nic. Czas przelatuje mi przez place"

Znasz to uczucie? Ja, tak...

Na bazie tych doświadczeń właśnie powstał pomysł na „Aktywuj Moc”. Wierzę, że każdy ma w sobie Moc, zarówno w znaczeniu umiejętności, jak i energii sprawczej.  Oto mój sposób na to, jak aktywować swoją Moc i ruszyć z miejsca we własną drogę.

Aktywuj Moc - moja metoda

Metoda Aktywuj Moc to proces, który składa się z kilku kroków. Dzięki nim zbudujesz pomysł na nowe zawodowe Ja w zgodzie ze sobą. Przejście przez poszczególne etapy umożliwią Ci odkrycie swojej nowej drogi zawodowej zamiast wymyślanie jej. Każdy z etapów to kolejny element układanki, dobudowujący wartość do obrazka końcowego. Efektem naszej pracy będzie zbudowanie pomysłu na siebie bazującego na twoim naturalnym potencjale i predyspozycjach. Wykorzystanie Twoich mocnych stron, talentów i aktywacja Mocy osobistej.

Narzędzia wykorzystywane w procesie nie wartościują żadnych rozwiązań, typu etat czy własna firma. Koncentrują się one na odkryciu twoich predyspozycji krok po kroku. Dzięki nim dopasujesz pracę do twojego życia, a nie na odwrót.

powiedz co potrafisz

Będziesz żyła i pracowała tak, jak chcesz.

pomysł na siebie

Poukładasz swoją pracę tak, by mieć czas dla rodziny.

co potrafisz robić

Znajdziesz nowy sposób na zarabianie, który będzie zgodny z tobą.

Jak to działa?

Krok I - Kim jestem?

Jest to kluczowy element procesu. To fundament, na którym będziemy budować nową budowlę. To moment wglądu w siebie. Nazwania wartości życiowych. Poznanie siebie i rozbudzenie mocy, jaka drzemie w Tobie.

Krok II - Co mnie blokuje w działaniu?

Często jest tak, że mamy mieszane uczucia. Myślisz, „chciałabym, ale nie robię tego...coś mnie hamuje". Jeśli pomimo chęci stoisz w miejscu, ten krok jest dla Ciebie. Pomogę Ci zdać sobie sprawę z ograniczeń i przepracować je.  Zdiagnozujesz przyczyny braku działania. Dotrzesz do ich źródła, aby je transformować i z odwagą ruszyć po swoje marzenia.

Krok III - Moje Moce

To moment odkrywania Twojego naturalnego potencjału. Tutaj poznasz swoje talenty, mocne strony, umiejętności, które już masz i złożymy z nich cały "obrazek", który będą podstawą Twojego nowego pomysłu na siebie.

Krok IV - Ja i świat

W tej części poznasz najlepsze dla Ciebie środowisko pracy. Środowisko pracy, jakie nam odpowiada jest pochodną naszego typu osobowości. Dlatego warto określić otoczenie, jakie sprzyja naszemu rozwojowi.

Krok V - Jaką wartość mogę dać światu?

Kiedy poznasz już swój naturalny potencjał, przyjdzie pora na odpowiedz na pytanie, jak wszystko to, co we mnie najlepsze może pomagać innym i to będzie moment, kiedy wszystkie kropi się połączą i znajdziesz swoją własną ścieżkę zawodową. Swoją misję, swoje powołanie.

Krok VI - 3, 2, 1, 0.. START

Powstanie strategii działania, która zawiera całą wiedzę zdobytą podczas procesu. Działanie.

Po przejściu przez cały proces aktywujesz swoją

MOC OSOBISTĄ

Teraz Twój ruch!

Uchyl drzwi do Mocy, którą masz. Zrób pierwsze proste ćwiczenie i poznaj lepiej siebie.