Nie stój w miejscu!

Żyj i pracuj w zgodzie ze sobą.

Często słyszę:

"Mam poczucie, że stoję w miejscu...chcę znaleźć pomysł na siebie i nic. Czas przelatuje mi przez place"

Znasz to uczucie? Ja, tak...

Na bazie tych doświadczeń właśnie powstał pomysł na „Aktywuj Moc”. Wierzę, że każdy ma w sobie Moc, zarówno w znaczeniu umiejętności, jak i energii sprawczej.  Oto mój sposób na to, jak aktywować swoją Moc i ruszyć z miejsca we własną drogę.

Aktywuj Moc - moja metoda

Metoda Aktywuj Moc to proces, który składa się z kilku kroków. Dzięki nim zbudujesz pomysł na nowe zawodowe Ja w zgodzie ze sobą. Przejście przez poszczególne etapy umożliwią Ci odkrycie swojej nowej drogi zawodowej zamiast wymyślanie jej. Każdy z etapów to kolejny element układanki, dobudowujący wartość do obrazka końcowego. Efektem naszej pracy będzie zbudowanie pomysłu na siebie bazującego na twoim naturalnym potencjale i predyspozycjach. Wykorzystanie Twoich mocnych stron, talentów i aktywacja Mocy osobistej.

Narzędzia wykorzystywane w procesie nie wartościują żadnych rozwiązań, typu etat czy własna firma. Koncentrują się one na odkryciu twoich predyspozycji krok po kroku. Dzięki nim dopasujesz pracę do twojego życia, a nie na odwrót.

powiedz co potrafisz

Będziesz żyła i pracowała tak, jak chcesz.

pomysł na siebie

Poukładasz swoją pracę tak, by mieć czas dla rodziny.

co potrafisz robić

Znajdziesz nowy sposób na zarabianie, który będzie zgodny z tobą.

Jak to działa?

Krok I - Kim jestem?

Jest to kluczowy element procesu. To fundament, na którym będziemy budować nową budowlę.  To moment wglądu w siebie. Nazwania wartości życiowych. Poznania swoich mocnych stron i talentów.

Krok II - Jak działam?

Określenie, w jaki sposób działasz. Jak podejmujesz decyzje i co wpływa na podejmowane przez Ciebie decyzje. W jakim stanie jesteś obecnie i jak on wpływa na twoje decyzje.

Krok III - Co mnie blokuje w działaniu?

Często jest tak, że mamy mieszane uczucia. Myślisz, „chciałabym, ale nie robię tego...coś mnie hamuje". Jeśli pomimo chęci stoisz w miejscu, ten krok jest dla Ciebie. Pomogę Ci zdać sobie sprawę z ograniczeń i przepracować je.  Zdiagnozujesz przyczyny braku działania.  Będziemy pracować z krytykiem wewnętrznym i przekonaniami, usuniesz bariery w Twojej głowie. Ruszysz z miejsca.

Krok IV - Co już umiem?

Wykopanie długiej listy rzeczy, które potrafisz zrobić. Sama zdziwisz się, ile tego jest. Matryca dziedzin wiedzy. Wyznaczenie obszarów rozwoju. Określenie optimum kariery zawodowej, czyli wspólnego mianownika między zainteresowaniami, umiejętnościami i osobowością.

Krok V - Ja i świat

W tej części poznasz najlepsze dla Ciebie środowisko pracy. Środowisko pracy, jakie nam odpowiada jest pochodną naszego typu osobowości. Dlatego warto określić otoczenie, jakie sprzyja naszemu rozwojowi.

Krok VI - 3, 2, 1, 0.. START

Powstanie strategii działania, która zawiera całą wiedzę zdobytą podczas procesu. Działanie.

Po przejściu przez cały proces aktywujesz swoją

MOC OSOBISTĄ

Teraz Twój ruch!

Uchyl drzwi do Mocy, którą masz. Zrób pierwsze proste ćwiczenie i poznaj lepiej siebie.