fbpx

BEZPŁATNY WEBINAR

UWOLNIJ SWÓJ POTENCJAŁ

27 stycznia 2022, czwartek
o 21:00

Nie chcesz wracać do starej pracy po macierzyńskim lub wychowawczym, ale czas leci, a Ty nadal stoisz w miejscu i nie wiesz co innego mogłabyś robić? Przyjdź na webinar, poznaj, co Cię blokuje i uwolnij się od tych ograniczeń.

Podczas webinaru:

szukasz pomysłu na siebie

Cześć, jestem Renata!

Wspieram Mamy w znalezieniu pomysłu na siebie, takiego który da im poczucie, że robią coś wartościowego, aby czuły się spełnione zawodowo i jako Mamy.

Robię to dlatego, bo sam kiedyś byłam w tym miejscu i wiem z jakimi emocjami, zmaganiami z samą sobą i trudnościami łączy się macierzyństwo w kontekście powrotu do pracy i znalezienia nowego miejsca dla siebie. Znalezienie takiego, miejsca, które da ci poczucie, że to co robisz jest wartościowe, potrzebne innym i jesteś w tym dobra a z drugiej strony masz czas dla dziecka i możesz spełniać się jako mama. To połączenie tych dwóch światów wiem, że jest dla Ciebie ważne. Dla mnie też było kluczowe. Ponieważ sama przeszłam tą drogę, teraz chcę pomóc Tobie przejść przez ten proces. Wesprzeć Cię w kluczowych momentach i przyspieszyć poznanie siebie i znalezienie własnej drogi.

dołącz już dziś i znajdź nowy pomysł na siebie

Dopasuj pracę do Twojego nowego życia. Połącz bycie Mamą i rozwój zawodowy. Dzięki temu bądź spełniona zawodowo i jako Mama.

© AKTYWUJMOC  | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN SKLEPU