fbpx

Szukasz pomysłu na nową prace po macierzyńskim?

UWOLNIJ SWÓJ POTENCJAŁ

Transformujący warsztat on line, który pomoże Ci ruszyć z miejsca. Odblokuje i pomoże w znalezieniu nowej aktywności zawodowej.

czy brzmi to znajomo?

Szukasz pomysłu na siebie i masz poczucie, że stoisz w miejscu. Czujesz się bezsilna i nie wiesz, od czego zacząć budowanie nowej ścieżki zawodowej? Boisz się, że sobie nie poradzisz. Wątpisz, że zmiana jest możliwa. Nie wierzysz, że to się "uda" i widzisz same przeszkody na tej drodze?

Czas przelatuje mi przez place. Nie wiem, co mam robić. Nie wierzę, że to się uda. Do tego brak wiary w siebie, że jestem wystarczająco dobra spowalnia wszystko.

Strach że się nie uda, że dzieci będą chorować, Dużo wątpliwości, co do własnych umiejętności.

Trudne jest dla mnie podjęcie decyzji, w którą stronę iść i podjęcie pierwszego kroku – strach przed błędną decyzją oraz przed porażką paraliżuje mnie.

nie jesteś sama!

Dokładnie wiem, jak się czujesz....

co po macierzyńskim?

Boisz się powrotu do pracy. Nie chcesz żyć, tak jak kiedyś. Najważniejsze dla Ciebie teraz jest Twoje maleństwo. Chcesz towarzyszyć mu w poznawaniu świata. Nie chcesz oddać, go od rana do wieczora do placówki. Chcesz patrzeć, jak rośnie i być przy nim, kiedy zrobi pierwszy krok. Chcesz również być spełniona zawodowo. Marzy Ci się i jedno i drugie – realizować się zawodowo i być dobrą Mamą. Tylko nie masz pomysłu na siebie. Nie wiesz, co mogłabyś robić innego,niż dotychczasowa praca. Czujesz nasilające się poczucie frustracji. Jestem w tej niewiedzy, nie chcę w tym być, nie wiem, co mam robić. Do tego dokłada się poczucie stagnacji. Stoję i stoję. Chcę się wyrwać z tego stanu. Rozwalić tą ścianę!

tak nie musi być!

wyobraź sobie ....

,że oba te marzenia się spełnią. Jesteś spełniona zawodowo i jako Mama. Jesteś ze swoją pociechą i jednocześnie Twoja praca wnosi wartość do świata. Robisz, to co lubisz i w czym jesteś dobra. Twoja praca jest potrzebna i ważna, a jednocześnie nie tracisz nic z życia rodzinnego.

z myślą o tobie przygotowałam warsztat

Uwolnij swój potencjał

Poznaj, co Cię blokuje, uwolnij się od tych ograniczeń i żyj, tak jak chcesz.

WIZUALIZACJA ZAWARTOŚCI KURSU v2 2— kopia

co dokładnie otrzymasz uczestnicząc w warsztacie?

wybierz najlepszą
dla ciebie opcję:

wariant 1

105 zł

wariant 2

250 zł

Dlaczego warsztat "uwolnij swój potencjał" jest wyjątkowy...

,bo łączy w sobie zarówno narzędzia, które umożliwiają pracę na poziomie świadomym, jak i podświadomym. Dzięki, takiemu połączeniu ruszysz z miejsca i będziesz budować nową ścieżkę zawodową. Własną drogę, w zgodzie ze sobą i wykorzystującą Twój potencjał, czyli wszystko, to co w Tobie najlepsze.

 

uwolnij się od niewspierających programów w twojej głowie i płyń własną drogą

Wyrwiesz się ze szponów stagnacji i ruszysz do przodu, aby z lekkością budować życie, o jakim śnisz.

Co osiągniesz biorąc udział w warsztacie?

szukasz pomysłu na siebie

Cześć, jestem Renata!

Wspieram Mamy w znalezieniu pomysłu na siebie, takiego który da im poczucie, że robią coś wartościowego, aby czuły się spełnione zawodowo i jako Mamy.

Robię to dlatego, bo sam kiedyś byłam w tym miejscu i wiem z jakimi emocjami, zmaganiami z samą sobą i trudnościami łączy się macierzyństwo w kontekście powrotu do pracy i znalezienia nowego miejsca dla siebie. Znalezienie takiego, miejsca, które da ci poczucie, że to co robisz jest wartościowe, potrzebne innym i jesteś w tym dobra a z drugiej strony masz czas dla dziecka i możesz spełniać się jako mama. To połączenie tych dwóch światów wiem, że jest dla Ciebie ważne. Dla mnie też było kluczowe. Ponieważ sama przeszłam tą drogę, teraz chcę pomóc Tobie przejść przez ten proces. Wesprzeć Cię w kluczowych momentach i przyspieszyć poznanie siebie i znalezienie własnej drogi.

dołącz już dziś i znajdź pomysł na siebie!

Dopasuj pracę do Twojego nowego życia. Połącz bycie Mamą i rozwój zawodowy. Dzięki temu bądź spełniona zawodowo i jako Mama.

© TWOJA NAZWA FIRMY  | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN SKLEPU