fbpx

BEZPŁATNY WARSZTAT

JAK ZNALEŹĆ SWOJE POWOŁANIE,

aby być spełniona zawodowo i jako Mama

2 luty 2023, czwartek
o 21:00

Nie chcesz wracać do starej pracy po macierzyńskim lub wychowawczym? Chcesz znaleźć pracę, w której będziesz robiła, to w czym jesteś dobra, zarabiała na tym pieniądze i jednocześnie nie traciła nic z życia rodzinnego? Przyjdź na warsztat i zacznij poznawać siebie, swój naturalny potencjał, dzięki czemu znajdziesz własny pomysł na siebie i przestaniesz ze strachem myśleć o powrocie do pracy.

Uczestnicząc w warsztacie:

Cześć, jestem Renata!

Jestem Mamą dwóch skrzatów, które całkowicie zmieniły moje życie. Które sprawiły, że z lidera, managera sprzedaży wspierającego członków najlepszych zespołów sprzedaży w Polsce, w odkrywaniu ich potencjału i przekuci go na sukces zawodowy, wspieram teraz Mamy w poznaniu ich potencjału i  znalezieniu pomysłu na siebie.

Takiego pomysłu, który da im poczucie, że robią coś wartościowego, aby czuły się spełnione zawodowo i jako Mamy.

Robię to dlatego, bo sama kiedyś byłam w tym miejscu i wiem z jakimi zmaganiami z samą sobą i trudnościami łączy się macierzyństwo w kontekście powrotu do pracy i znalezienia nowego miejsca dla siebie. Znalezienie takiego, miejsca, które da ci poczucie, że to co robisz jest wartościowe, potrzebne innym i jesteś w tym dobra, a z drugiej strony masz czas dla dziecka i możesz spełniać się jako Mama.

To połączenie dwóch światów wiem, że jest dla Ciebie ważne. Dla mnie też było kluczowe. Ponieważ sama przeszłam tą drogę, teraz chcę pomóc Tobie przejść przez ten proces. Wesprzeć Cię, aby szybciej zaczęła zarabiać pieniądze, robiąc to, do czego jesteś stworzona.

dołącz już dziś i znajdź nowy pomysł na siebie

Dopasuj pracę do Twojego nowego życia. Połącz bycie Mamą i rozwój zawodowy. Dzięki temu bądź spełniona zawodowo i jako Mama.

© AKTYWUJMOC  | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN SKLEPU