fbpx

BEZPŁATNY WEBINAR

JAK ZNALEŹĆ POMYSŁ NA SIEBIE, aby być spełnioną zawodowo i jako Mama

17 listopada 2022, czwartek
o 21:00

Nie chcesz wracać do starej pracy po macierzyńskim lub wychowawczym?
Chcesz znaleźć pracę, w której będziesz robiła, to w czym jesteś dobra, zarabiała na tym pieniądze i jednocześnie nie traciła nic z życia rodzinnego? Przyjdź na webinar, poznaj, skuteczny sposób na znalezienie pomysłu na siebie wykorzystującego Twój naturalny potencjał i przestań ze strachem myśleć o powrocie do pracy.

Podczas webinaru:

Cześć, jestem Renata!

Jestem Mamą dwóch skrzatów, które całkowicie zmieniły moje życie. Które sprawiły, że z lidera, managera sprzedaży i trenera biznesu, wspierającego zespoły w zwiększeniu efektywności i skutecznej realizacji celów, stałam się mentorką zmiany zawodowej.

Z kobiety, która pomimo licznych sukcesów zawodowych po urodzeniu dziecka nie wiedziała, w czym jest dobra i jakie są jej mocne strony. Dla której, to że nie wie, było totalnie zaskakujące, bo każdego dnia w pracy wpierałam członków najlepszych zespołów sprzedaży w Polsce  w poznawaniu i wykorzystaniu swojego potencjału, aby mogli skutecznie realizować ambitne cele, a jak się okazało sama nie znałam swoich mocy. Wtedy skupiłam się na poznaniu siebie. Na odkryciu swojego potencjału. I z kobiety, która nie wiedziała, stałam się kobietą, która poznała swoje powołanie. Moją misję.

 I dzięki temu zaczęłam wspierać inne Mamy, wykorzystując teraz swoje umiejętności i doświadczenie do wspiera kobiet w odkryciu ich potencjału i budowaniu na nim nowej ścieżki zawodowej.

Robię to dlatego, bo sama kiedyś byłam w tym miejscu i wiem z jakimi zmaganiami z samą sobą i trudnościami łączy się macierzyństwo w kontekście powrotu do pracy i znalezienia nowego miejsca dla siebie. Znalezienie takiego, miejsca, które da ci poczucie, że to co robisz jest wartościowe, potrzebne innym i jesteś w tym dobra, a z drugiej strony masz czas dla dziecka i możesz spełniać się jako Mama.

To połączenie dwóch światów wiem, że jest dla Ciebie ważne. Dla mnie też było kluczowe. Ponieważ sama przeszłam tą drogę, teraz chcę pomóc Tobie przejść przez ten proces. Wesprzeć Cię, aby szybciej zaczęła zarabiać pieniądze, robiąc to, do czego jesteś stworzona.

dołącz już dziś i znajdź nowy pomysł na siebie

Dopasuj pracę do Twojego nowego życia. Połącz bycie Mamą i rozwój zawodowy. Dzięki temu bądź spełniona zawodowo i jako Mama.

© AKTYWUJMOC  | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN SKLEPU