fbpx

Chcesz znaleźć pomysł na siebie, ale nie wiesz co możesz robić innego niż dotychczasowa praca?

Poznaj swój potencjał i znajdź pracę, którą pokochasz​

Poznaj swoje największe atuty i wykorzystaj je do zmiany ścieżki zawodowej, Znajdź pomysł na siebie, odkryj swoją misję, swoje powołanie i poczuj, że wnosisz swoją wartość do świata, jesteś dobra w tym, co robisz i jednocześnie nie tracisz nic z życia rodzinnego.

Chcesz znaleźć pomysł na siebie, ale cały czas masz poczucie, że stoisz w miejscu, zablokowana strachem, obawami, wątpliwościami...

W Twojej głowie kłębią się myśli, przez które czujesz brak pewności siebie i odwagi  do realnego działania?

Zrobiłaś już niejeden test i nadal nic. Nie wiesz, w czym jesteś dobra i jak, to przekuć na pomysł na siebie?

Masz poczucie, że kręcisz się w kółko. Szukasz i próbujesz różnych rzeczy, ale bez skutku?

Wiesz, że chcesz zmienić ścieżkę zawodową, ale nie wiesz, co możesz robić innego niż stara praca?

W głębi serca nie wierzysz, że to się uda. Nie wierzysz, że możesz zarabiać pieniądze, robiąc to, co kochasz?

Jeśli choć na jedno pytanie odpowiedziałaś "tak"

Czujesz, że możesz wnieść swoją wartość do świata. Czujesz, że masz potencjał, że możesz więcej, ale nie możesz go odkryć, zatopiona w swoich wątpiących myślach.

Wyobraź sobie, jakby to było gdybyś:

z myślą o tobie przygotowałam PROGRAM

WSPIERAJĄCA PRZEWODNICZKA

Indywidualne wsparcie w znalezieniu Twojego pomysłu na siebie, Twojej własnej drogi, tak abyś szybciej znalazła pracę, dzięki której będziesz spełniona zawodowo i wolna finansowo.

 

Jak wygląda współpraca?

Co osiągniesz korzystając ze mentoringu?​

Poprowadzę Cię prostą drogą przez poznanie siebie do znalezienia własnej drogi, jak Wspierająca Przewodniczka. Dobrze znam tą drogę. Wiem, jakie kroki podjąć, aby dojść do celu. Wiem, też jakie wyzwania czkają na Ciebie po drodze i z czym przychodzi Ci się mierzyć, zanim osiągniesz swój cel. To sprawi, że szybciej zaczniesz zarabiać pieniądze korzystając ze swojego potencjału.

Ruszajmy razem

Abyś z odwagą mogła sięgać po swoje marzenia.

Poznaj opinię o mojej pracy

Anna E.
Uczestniczka kursu "W czym jesteś dobra?"
Czytaj więcej
Dziewczyny!! Kurs ''W czym jesteś dobra''- to absolutny MUST HAVE. To taki ''budzik''. Jak już wiesz, czujesz, że coś ci nie gra i coś tu trzeba zmienić, ale nie wiesz, od czego zacząć, to właśnie tu znajdziesz odpowiedź. Często powtarzałam - ''a kiedyś to byłam młodsza, było inaczej, ja byłam inna, teraz jest dom, dzieci, rodzina, to co było już nie jest ważne, zniknęło na zawsze, a w ogóle to już nic nie potrafię i jestem do niczego..itd itp. Kurs uświadomił mi, że to wszystko to nieprawda! Ze cały czas mamy w sobie te pokłady i energię, ze tylko utkwiłyśmy w tym schemacie - ''już po wszystkim''. Kurs otworzył mi oczy, ze może być inaczej, przywrócił wiarę, że ta dawna energiczna i pomysłowa Ania tam wciąż jest, zawsze była, tylko przesypiała życie w najlepsze, dotąd aż pojawił się ''budzik'' od Renaty. Chciałabym, żeby było nas więcej... Rozbudzających się, Świadomych i Poszukujących najlepszych wersji siebie Kobietek. Tak, żeby pierwszą myślą rano nie było: ''o maj gad...trza wstawać do roboty...'' tylko już każdego wieczora zasypiać i nie móc się doczekać nowych 12 godzin działania w takich kierunkach jakie sobie wymarzyłyśmy. Ja zaczęłam od kursu Renaty i jestem nareszcie ''w drodze''. Życzę tego samego każdej z was! Pobudka!!
Lilija
Pracowała z workbookiem "Out of Box"
Czytaj więcej
Bardzo polecam! 👏 Myślę, że Out Of Box jest właśnie to, czego potrzebowałam. To narzędzie, które pomogło ujawnić, jak bardzo wpływa krytyk wewnętrzny 😠 oraz gdzie jest źródło utknięcia 🙄 w poszukiwaniu ścieżki zawodowej!
Poprzedni
Następny

WYPEŁNIJ FORMULARZ
ZGŁOSZENIOWY

Liczba miejsc jest ograniczona

Cześć, jestem RENATA!

Pomagam kobietom znaleźć w sobie odwagę do zmiany ścieżki zawodowej.

Wspieram w znalezieniu takiego pomysłu na siebie, który da Ci poczucie, że robisz coś wartościowego, że wnosisz swoją wartość do świata. Jesteś dobra w tym, co robisz, bo wykorzystujesz do tego swoje największe atuty, czyli swój potencjał. Dzięki temu czujesz się spełniona zawodowo, wolna finansowo i nie tracisz nic z życia rodzinnego.

najczęściej zadawane pytania

Tak, godziny naszych spotkań możemy ustalić elastycznie. Jeśli masz małe dziecko i jesteś dostępna dopiero, kiedy pójdzie spać, to możemy umówić się wieczorem.

To zależy, w którym momencie Twoich poszukiwań zaczniemy współpracę. Najczęściej jest to około 6 spotkań. Natomiast jest, to proces indywidualny, może być to kwestia 1 czy 2 spotkań możesz być ich więcej niż 6. Wszystko zależy od Ciebie :).

Oczywiście :). Zapraszam na 30 minutową rozmowę przez telefon lub dowolny wybrany przez ciebie sposób komunikacji. Podczas niej będziesz mogła zadać mi wszystkie pytania. Będziemy miał też czas, aby pochylić się nad sytuacją, w której jesteś. Zapraszam, napisz do mnie na adres kontakt@aktywujmoc.pl.

Jeżeli masz inne pytania, to koniecznie napisz do mnie na adres kontakt@aktywujmoc.pl

dołącz już dziś i powiedź "tak" swojej misji

Obudź się z rzeczywistości, w której nie wiesz, co masz ze sobą zrobić, a w Twojej głowie kotłują się myśli, w których sama nie wierzysz, że możesz odnieść sukces.

Poznaj swój potencjał i znajdź pracę, którą pokochasz, w której jesteś dobra i bądź spełniona zawodowo i wolna finansowo.

© TWOJA NAZWA FIRMY  | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN SKLEPU