fbpx

Szukasz pomysłu na siebie po macierzyńskim i masz poczucie, że stoisz w miejscu?

UWOLNIJ SWÓJ POTENCJAŁ

Poznaj proces dzięki, któremu uwierzysz w siebie, swoje marzenia i w to, że możesz być spełniona zarówno zawodowo i jako Mama.

czy brzmi to znajomo?

Szukasz pomysłu na siebie i masz poczucie, że utknęłaś. Wkurza Cię, że nic nie możesz wymyślić, a widzisz dziewczyny, które, to robią. Czujesz, jak frustracja paruje Ci uszami? I tak naprawdę, boisz się, że sobie nie poradzisz. Wątpisz, że zmiana jest możliwa. Nie wierzysz, że to się "uda".

„Czas przelatuje mi przez place, a ja nie wiem, co mogłabym robić. Boję się powrotu do pracy.”

„Strach że się nie uda, że dzieci będą chorować, Dużo wątpliwości, co do własnych umiejętności.”

„Nie wierzę, że TO się uda. Brak mi wiary, że jestem wystarczająco dobra. Macierzyństwo zabiło moją pewność siebie.”

tak nie musi być!

MOŻESZ BYĆ SPEŁNIONA ZAWODOWO I JAKO MAMA

Zamień „nie wiem” na wiarę we własne możliwości.

Strach i wątpliwości na odwagę do sięgania po swoje marzenia.

Nie wierzę w siebie, na mogę znaleźć nową drogę zawodową w zgodzie ze sobą.

I zarabiaj pieniądze, realizując się, wykorzystując swój potencjał i jednocześnie mając czas dla malucha.

Jak to zrobić? dołącz do warsztatu

Uwolnij swój potencjał

Dowiedź się co powoduje, że tkwisz w miejscu, uwolnij się od tych ograniczeń i otwórz się na lepszą wersję rzeczywistości, niż jesteś sobie w stanie teraz wyobrazić.

strona zdjieceie

co otrzymasz uczestnicząc w warszta

To dwa transformujące warsztaty online, podczas których doświadczysz, co dokładnie Ciebie trzyma w miejscu i nie pozwala Ci sięgnąć po wymarzoną pracę, biznes i bycie spełnioną Mamą. Przepracujesz te blokady,  dzięki temu z odwagą będziesz kroczyła przez Nowy Rok i znajdziesz pomysł na siebie wykorzystujący Twój potencjał, który będzie zgodzie z Tobą.

Każde ze spotkań potrawa 2 godziny, możesz uczestniczyć na żywo lub skorzystać z dostępu do zapisu spotkania. Dostęp do zapisu warsztatu jest bezterminowy. Dzięki temu będziesz mogła do niego wracać ilekroć poczujesz, że chcesz wykorzystać zawarte w nim narzędzia..

Jak ruszyć z miejsca?

28 grudnia 2022, środa
godzina 12:00

Podczas warsztatu rozpoznasz, co Ciebie blokuje przed znalezieniem pomysłu na siebie, nowej ścieżki zawodowej. Czemu mimo szczerych chęci, cały czas stoisz w miejscu.

Przeprowadzę Cię przez proces odkrywania Twoich blokach i budzenia Twojej wewnętrznej mocy, odwagi do działania i uwalniania Twojego naturalnego potencjału.

 

To jest ten moment

29 grudnia 2022, czwartek
godzina 12:00

To będzie głęboki proces transformacji, dzięki któremu dotrzesz do źródła Twojego poczucia niskiej wartości, braku pewności siebie i poczucia, że jesteś niewystarczająco dobra, aby przetransformować te niewspierające Cię programy w głowie.

To pozwoli Ci wyjść z poczucia, że jestem jeszcze nie gotowa, aby zacząć działać, Poczujesz w sobie gotowość i to, że to najlepszy moment, aby zmienić swoje życie.

 

wybierz najlepszą
dla ciebie opcję:

OPCJA 1

289 zł  333 zł

Podtytuł rozwijający obietnicę z nagłówka

OPCJA 2

550 zł 733 zł

Ilość miejsc ograniczona do 10

Dlaczego warsztat "uwolnij swój potencjał" jest wyjątkowy...

,bo to głęboko transformujący proces, dzięki któremu uwolnisz blokady, przekonania, które Cię trzymają w miejscu i zaczniesz budzić swoją moc. To początek drogi podczas, której poznasz swój naturalny potencjał, obudzisz swoją moc sprawczą i zaczniesz żyć w zgodzie ze sobą, dopasowując pracę do życia,a nie życie do pracy.

 

uwolnij się od blokujących programów w twojej głowie i bądź spełniona zawodowo i jako mama

Poczuj, jak uwalniając się z poczucia stagnacji, otwierasz się na poznanie twojego największego daru, wewnętrznej mocy.

Co osiągniesz biorąc udział w warsztacie?

Cześć, jestem Renata!

Jestem Mamą dwóch skrzatów, które całkowicie zmieniły moje życie. Które sprawiły, że z lidera, managera sprzedaży wspierającego członków najlepszych zespołów sprzedaży w Polsce, w odkrywaniu ich potencjału i przekuci go na sukces zawodowy, wspieram teraz Mamy w poznaniu ich potencjału i  znalezieniu pomysłu na siebie.

Takiego pomysłu, który da im poczucie, że robią coś wartościowego, aby czuły się spełnione zawodowo i jako Mamy.

Robię to dlatego, bo sama kiedyś byłam w tym miejscu i wiem z jakimi zmaganiami z samą sobą i trudnościami łączy się macierzyństwo w kontekście powrotu do pracy i znalezienia nowego miejsca dla siebie. Znalezienie takiego, miejsca, które da ci poczucie, że to co robisz jest wartościowe, potrzebne innym i jesteś w tym dobra, a z drugiej strony masz czas dla dziecka i możesz spełniać się jako Mama.

To połączenie dwóch światów wiem, że jest dla Ciebie ważne. Dla mnie też było kluczowe. Ponieważ sama przeszłam tą drogę, teraz chcę pomóc Tobie przejść przez ten proces. Wesprzeć Cię, aby szybciej zaczęła zarabiać pieniądze, robiąc to, do czego jesteś stworzona.

CO MÓWIĄ O WSPÓŁPRACY ZE MNĄ...

dołącz już dziś i znajdź pomysł na siebie!

Dopasuj pracę do Twojego nowego życia. Połącz bycie Mamą i rozwój zawodowy. Dzięki temu bądź spełniona zawodowo i jako Mama.

© TWOJA NAZWA FIRMY  | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN SKLEPU