fbpx
czy wracać do starej pracy

Czy wracać do „starej” pracy po macierzyńskim lub wychowawczym?

Wszyscy wiemy, że pojawienie się na świecie nowego człowieka, zmienia życie jego rodziców. Jednak dopóki, tego nie doświadczymy na własnej skórze, nie zdajemy sobie sprawy, że aż tak bardzo. Kiedy podczas urlopu macierzyńskiego, próbujesz się odnaleźć w tej nowej rzeczywistości, często pojawia się pytanie o pracę. To normalne. W końcu Twoje życie uległo diametralnej zmianie. To dobry moment, aby zastanowić się, jak połączyć życie zawodowe i bycie Mamą.

Dylemat

Jeśli po urodzeniu dziecka, masz obawy jak połączysz życie zawodowe i bycie Mamą lub masz poczucie, że Twoja stara praca nie pasuje do Twojego nowego życia. Zapraszam do obejrzenia zapisu jednego z odcinków cyklu „Co po macierzyńskim/wychowawczym?”. Ten odcinek nosi tytuł „Czy wracać do „starej” pracy” i pomaga kobietom po urodzeniu dziecka przemyśleć i odnaleźć się w temacie łączenia życia zawodowego i macierzyństwa.

Cykl spotkań na żywo „Co po macierzyńskim/wychowawczym?”, ma na celu wsparcie kobiet, które urodziły dziecko, w znalezieniu nowej aktywności zawodowej, która da im poczucie, że robią coś wartościowego, aby czuły się spełnione zawodowo i jako Mamy. Poniżej link do wspominanego docinka. Zapraszam :).

Trzymajcie się ciepło

Renata

Udostępnij ten wpis: