fbpx
jak szybciej znaleźć pomysł na siebie

Jak szybciej znaleźć i wdrożyć pomysł na siebie.

Zmiana ścieżki zawodowej to proces. Transformacja. Droga. Podczas,której zachodzi w Tobie zmiana. Poznajesz siebie i odkrywasz własny sposób na życie. Własną drogę. Dowiedź się, jakie są etapy tej wędrówki i co robić na każdym z nich, a dzięki temu szybciej dotrzesz do momentu, w którym jesteś spełniona zawodowo i żyjesz, tak jak chcesz.

Etapy szukania pomysłu na siebie

Znalezienie nowej ścieżki zawodowej to droga z punktu A do punktu B. Teoretyczne proste, tylko w praktyce nie jest już tak trywialnie. Przechodząc przez ten proces mamy do przemierzenia pięć etapów. Każdy z nich jest inny i z tego powodu, podczas każdego z nich Ty jesteś inna i czego innego potrzebujesz, aby sprawnie iść do przodu. Dlatego właśnie, kluczem do skutecznego przejścia przez ten proces, jest określenie gdzie się jest i jakich narzędzi lub technik użyć, aby przejść do kolejnego etapu.

Szukanie pomysłu na siebie i wdrażanie go, jest procesem indywidualnym. Jedni mogą szybko przejść tą drogę, inni utknąć na lata w danym miejscu. W związku z tym, warto skorzystać podczas tej drogi ze wsparcia. Dzięki temu unikniesz, takich właśnie zastoi, czyli zamrożenia na dłuższy czas, na danym etapie. Jednym z elementów sukcesu, czyli sprawnego znalezienia pomysłu na siebie i wdrożenia go w życie jest, jest płynne przejście z jednego etapu do drugiego.

Dlatego zobacz, gdzie Ty teraz jesteś i co jest Tobie potrzebne, aby szybciej iść dalej, do upragnionego celu. Odpowiedzi na te pytania znajdziesz w materiale poniżej. Zapraszam do obejrzenia lub odsłuchania spotkania na żywo z cyklu „Co po macierzyńskim lub wychowawczym”, odcinek pt. „Jak szybciej znaleźć i wdrożyć pomysł na siebie?”.

Wrzuć 5 bieg i ruszaj do przodu!

Zapraszam do śledzenia konta na Instagramie i Facebook. Tam regularne spotkania na żywo dotyczące wsparcia w szukaniu pomysłu na siebie. Na Instagramie i na Youtube znajdziesz natomiast wszystkie zapisane live, które już się odbyły. Zapraszam 🙂

Podróżując,

Renata

Udostępnij ten wpis: