fbpx

Chcesz wiedzieć

W CZYM JESTEŚ DOBRA?

Odkryj wartość, jaką chcesz dać światu, poznaj swoje talenty, mocne strony i rodzaje prac, w których najlepiej wykorzystasz swój potencjał. Skorzystaj z kursu "W czym jesteś dobra?" i znajdź pomysł na siebie wykorzystujący Twoje atuty. Poczuj się wolna, spełniona i pełna zapału do pracy.

czy brzmi to znajomo?

Myślisz o zmianie pracy, ale masz wątpliwości, w czym jesteś naprawdę dobra. Ciężko, Ci samej określić Twoje mocne strony, talenty, umiejętności i zainteresowania zawodowe. Intuicyjnie czujesz, że to jest właśnie najlepszy kierunek poszukania nowego zajęcia, ale nie wiesz, co mogłabyś robić innego niż dotychczasowa praca. Brakuje Ci pewności siebie i wiedzy, co jest Twoim asem w rękawie.

Przed urodzeniem dziecka pracowałaś w korpo, i odnosiłaś sukcesy. A teraz masz wrażenie, że nic nie wiesz.

Zastanawiasz się, w jaki sposób określić swoje mocne strony i talenty. Co Ci w tym może pomóc? Od czego zacząć?

Próbowałaś już różnych rozwiązań, testów czy spotkań z coachem i nadal nic. Nadal nie wiesz, jakie są Twoje atuty i co dalej po macierzyńskim lub wychowawczym.

nie jesteś sama!

Dokładnie wiem, jak się czujesz....

Kilka lat temu byłam w tym samym miejscu. Przed urodzeniem dziecka byłam bardzo aktywna zawodowo, ale kiedy przyszła na świat moja pierwsza pociecha, wszystko się zmieniło. Z korpoludka stałam się zaangażowaną Mamą. Chciałam mieć czas dla dziecka i radość z pracy. Pytanie tylko brzmiało – jakiej pracy? Jak to pogodzić? Wtedy zaczęłam szukać pomysłu na siebie, który daje możliwość połączenia bycia dobrą Mamą i rozwoju zawodowego.

Pamiętam, że to było dziwne uczucie, bo z jednej strony czułam się wartościowym człowiekiem i wiedziałam, że mogę wnieść swoją wartość do świata, ale z drugiej strony, kompletnie nie wiedziałam, co to mogło by być, co mogłabym robić, innego niż dotychczasowa praca. Pomimo wcześniejszych sukcesów w pracy, nie umiałam powiedzieć, co potrafię robić.

Dlatego szukałam odpowiedzi na pytanie „w czym jestem dobra?”, bo wierzyłam, że dzięki temu wybiorę własną drogę. Drogę podczas, której zbuduję swoją przyszłość zawodową na solidnym fundamencie, jakim są moje talenty i mocne strony, aby z uśmiechem wstawać do pracy.

Podczas tej drogi, odbyłam najbardziej pasjonującą podróż w moim życiu, w głąb siebie. Poznałam siebie, dowiedziałam się kim jestem, odkryłam swój potencjał, aż w końcu znalazłam pomysł na siebie.

ZNALAZŁAM I POCZUŁAM SPOKÓJ.
I MOC.

A dziś chcę powiedzieć, że i Ty możesz

wyobraź sobie ....

że Twoje marzenia się spełniają. Czujesz się spełniona zawodowo i jako Mama. Jesteś ze swoją pociechą i jednocześnie Twoja praca wnosi wartość do świata. Robisz, to co lubisz i w czym jesteś dobra. Twoja praca jest potrzebna i ważna, a jednocześnie nie tracisz nic z życia rodzinnego.

Z MYŚLĄ O TOBIE PRZYGOTOWAŁAM KURS ONLINE

Jeśli Chcesz być spełniona zawodowo i jako Mama - dołącz do kursu

W CZYM JESTEŚ DOBRA?

co dokładnie otrzymasz uczestnicząc w kursie?

Jak wygląda kurs?

5 modułów dostarczy Ci wiedzy w czym jesteś dobra i umożliwi odkrycie swojego potencjału. Dzięki temu maksymalnie zwiększysz swoje szanse na znalezienie pomysł, który okaże się sukcesem.

Moduł 1 – „Jaką wartość chcesz podarować światu?”.

Uświadomisz sobie, jaki jest Twój dar, który możesz podarować światu. Jakie jest Twoje powołanie. Najcenniejszym prezentem, który możesz dać światu jest Twoje palące się serce. Dowiedz się zatem, co rozpala Twoje serce, jakiemu zagadnieniu, jakim wartościom chcesz podporządkować swoje życie. Dzięki temu znajdziesz się na prostej drodze, do nadania Twojemu życiu sensu i celu.

Moduł 2 – „W czym jesteś dobra”.

Poznasz, jakie już teraz masz umiejętności, czyli to w czym jesteś dobra, dzięki temu dostaniesz gotowy zestaw „klocków”, z których będziesz mogła budować solidne fundamenty Twojego pomysłu na siebie . Dowiesz się też, jakie są Twoje zainteresowania zawodowe, jakie zagadnienia sprawiają, że Twoja praca Cię wciąga, jest dla ciebie ciekawa.

Moduł 3 – „Poznaj swoją osobowość, a dowiesz się gdzie i z kim lubisz pracować”.

Poznasz rodzaje prac, w których będziesz wykorzystywała, to kim jesteś. Dowiesz, się, jakie zawody powodują, że czujesz się na swoim miejscu.

Moduł 4 – „Odkryj swoje talenty”.

Odkryjesz zdolności, które decydują o Twojej wielkości, które powodują, że praca jest dla Ciebie łatwa i sprawia Ci przyjemność, które sprawiają, że czujesz się w czymś świetna i to Cię uskrzydla.

Moduł 5 – „Poznaj swoje Moce, czyli historia o Twoich mocnych stronach”.

Poznasz dokładnie, jakie są Twoje mocne strony i od tej pory świadomie będziesz je wykorzystywać do budowania ścieżki zawodowej. Dołączysz do grona nielicznych osób, które dokładnie wiedzą, jakie mają asy w rękawie. Na zakończenie modułu, weźmiesz udział w podróży w głąb siebie, aby wszystko, to czego się dowiedziałaś połączyć w całości i znaleźć pomysł na siebie wykorzystujący Twój potencjał,

 

WYBIERZ NAJLEPSZĄ
OFERTĘ dla Ciebie:

wariant 1

148 zł

  • Bezterminowy dostęp do kursu
  • Dostajesz 5 modułów, 7 nagrań video plus 5 zeszytów ćwiczeń
  • BONUS Poznaj swoje talenty – wizualizacja
  • BONUS Znajdź pomysł na siebie w zgodzie ze sobą – wizualizacja
  • BONUS Indywidualne wsparcie – 1h konsultacja online

wariant 2

268 zł

  • Bezterminowy dostęp do kursu
  • Dostajesz 5 modułów, 7 nagrań video plus 5 zeszytów ćwiczeń
  • BONUS Poznaj swoje talenty – wizualizacja
  • BONUS Znajdź pomysł na siebie w zgodzie ze sobą – wizualizacja
  • BONUS Indywidualne wsparcie – 1h konsultacja online

Dlaczego KURS "W czym jesteś dobra?" jest wyjątkowy...

bo dostajesz w jednym miejscu kilka skutecznych narzędzi, dzięki którym szybko odkryjesz swój potencjał. W krótkim czasie będziesz mogła wykorzystać tą wiedzę do budowania świadomie nowej drogi zawodowej. To z kolei da Ci możliwość znalezienia pracy, która będzie sprawiała Ci radość, dzięki czemu po pracy, będziesz miała energię do aktywnej opieki nad swoim maluszkiem.

Poznaj swoje moce i Bądź spełniona zawodowo i jako Mama

Poznaj, swoje atuty, wykorzystaj je do budowania nowej ścieżki zawodowej i czuj się spełniona zawodowo i jako Mama.

Cześć, jestem Renata!

Wspieram Mamy w znalezieniu pomysłu na siebie, takiego który da im poczucie, że robią coś wartościowego, aby czuły się spełnione zawodowo i jako Mamy.

Robię to dlatego, bo sam kiedy była na macierzyńskim szukałam pomysłu na siebie, kręciłam się w kółko, nie wiedziałam, w czym jestem dobra, co mogę robić. Bałam się podjąć złą decyzję i zmarnować cenny czas robiąc coś, co się nie uda. Wiem, jak trudno jest wyjść z własnej głowy i znaleźć pomysł, co dalej robić.

Ponieważ sama przeszłam tą drogę, teraz chcę pomóc Tobie zmienić Twoje życie, tak abyś mogła być spełnioną Mamą i jednocześnie miała poczucie, że w pełni zawodowo wykorzystujesz swój potencjał, Twoja praca jest potrzebna i daje Ci satysfakcję. To również sprawi, że będziesz jeszcze lepszą Mamą.

dołącz już dziś i znajdź pomysł na siebie!

Dopasuj pracę do Twojego nowego życia. Połącz bycie Mamą i rozwój zawodowy. Dzięki temu bądź spełniona zawodowo i jako Mama.

© TWOJA NAZWA FIRMY  | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN SKLEPU